Oytun Erbaş

Oytun Erbaş

Doktor

Oytun Erbaş Hakkında

Oytun Erbaş, 15 Kasım 1978 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Ödemiş İstiklal İlkokulunu, Ödemiş ortaokulunu ve lisesini bitirmiştir. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2001 yılında dönem ikincisi olarak mezun olmuştur.

Ege Üniversitesi’nde Radyoloji ve Fizyoloji Anabilim Dallarında Araştırma Görevlisi olarak çalışmış, esas uzmanlık alanı AR-GE çalışmaları olan Oytun Erbaş, sinirbilim, biyolojik psikoloji, fizyoloji ve fizyopatoloji alanlarıyla da yakından ilgilenmiştir.

Oytun Erbaş, İstanbul Bilim Üniversitesi’nde Doç. Dr. olup Florence Nightingale İstanbul Hastaneleri AR-GE koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

Çok iyi derecede İngilizce bilen Oytun Erbaş, aynı zamanda İstanbul Bilim University Florence Nightingale Journal of Medicine ve İstanbul Bilim University Florence Nightingale Journal of Transplantation dergilerinin yayın sekreterliğini ve yayın editörlüğü görevlerini yürütmektedir.

Yaklaşık 100’den fazla bilimsel makalesi yayımlanan Fizyoloji Uzmanı Doç Dr. Oytun Erbaş katıldığı TUS sınavında 7 defa derece yapmıştır.

Oytun Erbaş Konuşma Konuları

Motivasyon
Liderlik
Kişisel Gelişim

Oytun Erbaş Videoları