Duygu Demirdağ

duygu-demirdağ

Duygu Demirdağ

Gazeteci

Duygu Demirdağ Hakkında

Duygu Demirdağ Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun olduktan sonra İngiltere, Middlesex University’de “Medya ve İletişim Yönetimi alanında yüksek lisans yaptı. İspanya, Universidad de Salamanca’da “İspanyol ve Latin Amerika Sineması” ve “Avrupa Birliği Ekonomi ve Politikası” alanlarında eğitim aldı.

Mesleğe üniversite yıllarında Line Tv’de program yapımcısı ve haber spikeri olarak başlayan Duygu Demirdağ, üç yıl boyunca Bu Gece isimli gece bülteninin editörlüğünü ve sunuculuğunu üstlendi.

İlhamını, herkesin keyfini yerine getirme hayalinden alan kültür-sanat programı “Herkesin Keyfi Yerinde”nin yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptı. Gündemi akademisyenler, haberciler, sanatçılar ve iletişimcilerle konuştu, “Keyfimiz gerçekten yerinde mi diye?” sordu.

CNN TÜRK Haber Merkezi’ne 2010 yılında katıldı. Muhabir olarak, “Türkiye’nin Enerji Haritası”, “Yeni Muhafazakarlar”, “Yokluk 4 Mevsim”, Yunanistan Ekonomik Krizi” gibi dosyaları hazırladı. 2013 yılında haber aktarımını sahadan stüdyoya taşıdı. Gece Haberleri’ ile başladığı spikerlik yolculuğuna 2 yıl boyunca Hafta Sonu Ana Haber’i sunarak devam etti.

Cnnturk.com için söyleşi ve yazılar hazırladı.

2020 yılında Doğruluk Payı girişimiyle beraber hazırladığı “Doğrusunu İstersen” programını ve Olay TV de Doğrudan Haber programını sundu.

Özcan Sabancı’nın biyografi kitabının yazarlığını yaptı. Halen, biyografi kitapları ve diğer projeleri üzerine çalışan Duygu Demirdağ, İspanyolca ve İngilizce konuşuyor

Duygu Demirdağ Konuşma Konuları

Motivasyon
Liderlik
Kişisel Gelişim

Duygu Demirdağ Videoları